[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]

Hydroizolační fólie

Hydroizolační fólie představují nosný program společnosti MINAR s.r.o.

Tomuto oboru hydroizolační techniky se firma systematicky věnuje prakticky od svého založení v roce 1993 tj. přes 20let.

Za tuto dobu rukama pracovníků firmy prošla celá řada materiálů a výrobků tuzemské a zahraniční provenience. Postupně získané zkušeností s těmito materiály dnes jsou neocenitelnou devizou naši firmy. Pomáhá nám v mnohém lepší orientaci mezi množstvím fóliových izolačních výrobků nabízených na tuzemském trhu.

V aktuální materiálové nabídce firmy jsou proto zastoupeny výrobky pečlivě vybrané podle optimalizovaných kritérií, formulovaných i ve spolupráci s našimi odběrateli, a splňující stávající požadavky platných norem.[/vc_column_text][dt_gap height=“45″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“13581″ img_link_target=“_self“ img_size=“425×238″][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=jyLoJrr7RfA“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“45″][vc_column_text]Hydroizolační fólie

V této skupině izolačních materiálů nabízíme zejména materiály z:

 

Měkčeného PVC , zastoupené výrobky

 

Logicroof,

Monarplan,

Multiplan,

Izofol ,

a to ve všech tloušťkách, rozměrech, barevných mutacích a povrchových úpravách ,

 

a

 

Lehčeného polyetylénu, zastoupeného výrobky

 

R – FOL,

a to objemových hmotností

650kg/m³,

800kg/m³,

900kg/m³,

950kg/m³.

 

Hydroizolační fólie

Izolační systém R-FOL založen na využití materiálů na bázi polyetylenu, které se vyznačují velmi dobrou chemickou odolnosti, vodotěsnosti a snadným zpracováním.

Základním materiálem je nízkohustotní polyetylen (LDPE) upravený na objemovou hustotu 650 až 800 kg/m³, což umožňuje velmi dobrou svařitelnost i ručními horkovzdušnými svařovacími přístroji. Tyto fóliové materiály jsou vzhledem ke své pružnosti, ohebnosti a dalším vynikajícím vlastnostem a odolnostem určeny pro prováděni kvalitních, spolehlivých a levných vodotěsných a protiradonových povlakových izolací spodních částí staveb.

 

Jednotlivé výrobky jsou podrobně definovány v následující technické dokumentaci včetně informací o oblasti použiti a vhodném způsobů aplikací ve stavebním díle.

. Click edit button to change this text.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]